Komunikat ze strony:
Zakończyło się głosowanie w ramach Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki. W systemie zarejestrowano 2887 kart do głosowania, w tym 2515 kart elektronicznych i 372 karty tradycyjne. Ważnych kart do głosowania jest 2642, w tym 2290 ważnych kart elektronicznych i 352 karty tradycyjne. Łącznie 245 kart zostało odrzuconych w tym - 217 kart elektronicznych zostało nieuwzględnionych w głosowaniu ze względu na brak potwierdzenia głosu przez email. 28 kart zostało odrzuconych ze względu na błędy formalne(9 duplikatów, 18 błędnych numerów PESEL, 1 – brak danych zgłaszającego).

Szczegółowy protokół z podsumowania głosowania wraz ze zwycięskimi projektami znajduje się w załączonym pliku.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE WYNIKI GŁOSOWANIA >>
Ale-talent Show

Ale-talent Show

Głosów: 19
Kategoria: projekty średnie Numer projektu: S10
Udostępnij:
Opis

Ile razy widziałeś jakiegokolwiek rodzaju telewizyjny talent show? Tłumy widzów, pokazy uczestników na najwyższym z możliwych poziomów. Wreszcie merytoryczna ocena jury i ostateczna decyzja widzów, co do przejścia do dalszego etapukonkursu tancerza, wokalisty, ciekawego iluzjonisty lub opowiadacza dowcipu. Atmosfera licznych i głośnych braw, możliwość bezstresowego pokazania swoich umiejętności szerokiej publiczności, ale przede wszystkim realizacja własnych marzeń. Pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, nad tym czy sam miałbyś lub miałabyś szansę na sukces w takim programie, albo czy istnieje szansa aby udział w takim konkursie stał się dla Ciebie przepustką do wypłynięcia na szerokie wody swojego nieprzeciętnego talentu. Chciałbyś spróbować swoich sił w takim formacie na lokalnym podwórku i powalczyć o nagrodę dla największego lokalnego talentu? Nic prostszego. Od teraz będziesz mieć taką szansę niezależnie od tego czy wystąpisz jako uczestnik czy jako zespół. Nie ma znaczenia Twój wiek, ani to jakiego rodzaju talent zaprezentujesz. Ważna będzie ocena jury, ale przepustkę do wygrania konkursu mogą Ci dać jedynie głosy widzów. To wszystko na żywo już jesienią w Aleksandrowie Łódzkim.

Projekt dotyczy stworzenia wydarzenia kulturalnego w formie cyklicznego konkursu, dla różnych grup wiekowychuczestników: dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Formaty uczestnictwa w konkursach do występ indywidualny oraz występ zespołowy. Konkurs ma charakter 2 etapowy:

1 etap – eliminacje – pierwsza edycja: jesień 2017

2 etap – gala finałowa – pierwsza edycja – Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2018 r.

Nagrodzone miejsca: 1- zwycięzca finału, 2- zwycięzca jury, 3- nagroda Burmistrza

Nagrody w formie rzeczowej o łącznej wartości 10.000 zł.

W skład jury wejdą osoby zawodowo zajmujące się lokalnie tańcem, śpiewem, oraz inna znana lokalnie osoba., oraz przedstawiciel Gminy.

Głosowanie odbywa wśród publiczności w formie papierowej na specjalnie przygotowanych kartach głosu lub za pośrednictwem systemu sms.

Cel przedmiotowego projektu: popularyzacja kultury i sztuki dla mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego, oraz umożliwienie uzdolnionym osobom – mieszkańcom Aleksandrowa Łódzkiego zaprezentowania swoich talentów i umiejętności szerszemu gronu odbiorców, a w konsekwencji promocja gminy Aleksandrów Łódzki na zewnątrz.


Lokalizacja


Szacunkowy koszt realizacji

Szacunkowy koszt realizacji: 50 000 zł

Pobierz materiały

Pobierz plakat promujący projekt >>  

Zapisz plik PDF, wypełnij i wydrukuj. 

Inne projekty w tej kategorii