Komunikat ze strony:
Zakończyło się głosowanie w ramach Aleksandrowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki. W systemie zarejestrowano 2887 kart do głosowania, w tym 2515 kart elektronicznych i 372 karty tradycyjne. Ważnych kart do głosowania jest 2642, w tym 2290 ważnych kart elektronicznych i 352 karty tradycyjne. Łącznie 245 kart zostało odrzuconych w tym - 217 kart elektronicznych zostało nieuwzględnionych w głosowaniu ze względu na brak potwierdzenia głosu przez email. 28 kart zostało odrzuconych ze względu na błędy formalne(9 duplikatów, 18 błędnych numerów PESEL, 1 – brak danych zgłaszającego).

Szczegółowy protokół z podsumowania głosowania wraz ze zwycięskimi projektami znajduje się w załączonym pliku.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWE WYNIKI GŁOSOWANIA >>
Bezpieczne przejście dla pieszych

Bezpieczne przejście dla pieszych

Głosów: 75
Kategoria: projekty duże Numer projektu: D02
Udostępnij:
Opis

Kontynuacja projektu z minionego roku, doświetlenie przejść dla pieszych w trzech lokalizacjach: ul. Warszawska przy ul. Konopnickiej, ul. Pabianicka przy ul. Sikorskiego oraz ul. Daszyńskiego przy ul. Sienkiewicza.

„Wzmożony ruch samochodów na ulicach naszego miasta powoduje bardzo dużo sytuacji niebezpiecznych na przejściach dla pieszych. Są to zazwyczaj dosyć ciemne miejsca. Aby kierowca oraz pieszy - mogli wspólnie poczuć się bezpiecznie potrzeba jest instalacji bardzo jasnego światła skierowanego tylko na określony kawałek drogi - przejście dla pieszych. Dodatkowo na słupie montażowym LEDOWE światła ostrzegawcze dla kierowców o zbliżaniu się do punktu podwyższonego ryzyka. Projekt bezpieczne przejście dla pieszych jest kontynuacją inwestycji z ubiegłego roku. Inwestycja ta jest bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników dróg tych motoryzowanych jak i pieszych.”


Lokalizacja


Szacunkowy koszt realizacji

Szacunkowy koszt realizacji: 150 000 zł

Pobierz materiały

Pobierz plakat promujący projekt >>  

Zapisz plik PDF, wypełnij i wydrukuj. 

Inne projekty w tej kategorii